Producent
elementów stalowych

PRACA

Jesteśmy firmą z zagranicznym kapitałem. Działamy w branży metalowej. Sprzedajemy nasze wyroby

do Krajów Unii Europejskiej. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy; Kościan ( Kurza Góra)

Zakres obowiązków:

Składanie i spawanie elementów oraz konstrukcji stalowych różnymi metodami spawania.
Spawanie zgodnie z dokumentacją techniczną i technologiczną procesu spawania.
Przestrzeganie i utrzymanie procedur jakościowych i technologicznych.
Podejmowanie działań mających na celu usprawnienie procesu produkcyjnego oraz doskonalenie produktu.
Przestrzeganie zasad bhp w zakładzie i na stanowisku pracy.
Odpowiedzialność za powierzone mienie i materiały.

Oczekujemy:

Kierunkowe wykształcenie zawodowe lub średnie.
Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz obsługi przyrządów pomiarowych.
Aktualne uprawnienia spawalnicze MIG / MAG
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Umiejętność pracy zgodnie z procedurami.
Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji oraz wysoka motywacja do pracy.
Dokładność oraz zaangażowanie.
Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy.

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Pracę w firmie produkcyjnej z zagranicznym kapitałem.
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
Pracę w zgranym zespole.
Możliwość rozwoju kompetencji w profesjonalnym środowisku pracy.
Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tytułem „Spawacz MIG/MAG/TIG” na adres mailowy, który znajduje się na stronie https://2handle.pl/PRACA.html lub pojawić się osobiście w siedzibie firmy z gotowym życiorysem do Pana Krystiana Matuszaka.

Dziękujemy za zgłoszenia, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą

z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.