Producent
elementów stalowych

PRACA

Jesteśmy firmą z zagranicznym kapitałem. Działamy w branży metalowej. Sprzedajemy nasze wyroby do Krajów Unii Europejskiej. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy:

Pracownika ds. planowania produkcji

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, kontrola i bieżące korygowanie planów produkcyjnych zgodnie z zamówieniami w oparciu o dostępne zasoby produkcyjne oraz materiały.
  • Dbanie o utrzymywanie ciągłości produkcji poprzez planowanie i usprawnianie procesów.
  • Planowanie na bazie gotowej aplikacji.
  • Udział w utrzymywaniu odpowiedniego poziomu wybranych komponentów produkcyjnych.
  • Nadzór nad przeprowadzeniem wysyłek do klientów zgodnie z planem.
  • Przygotowywanie raportów dotyczących poziomu realizacji zamówień Klienta oraz analiz
    dla wewnętrznych potrzeb firmy.

Oczekujemy:

  • Ogólną wiedzę w zakresie łańcucha dostaw/logistyki/przepływów produkcyjnych.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca codzienną komunikację
    z klientami.
  • Wykształcenia średniego lub wyższego, preferowane kierunki; logistyka, zarządzanie, ekonomia.
  • Umiejętności pracy w środowisku zintegrowanego sytemu produkcyjno-handlowego.
  • Dobrej znajomości narzędzi informatycznych typu Pakiet Office (Excel).
  • Umiejętności wyciągania wniosków w oparciu o dane oraz chęci wdrażania nowych rozwiązań.

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie produkcyjnej z zagranicznym kapitałem.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Możliwość rozwoju kompetencji w profesjonalnym środowisku pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tytułem „Pracownik ds. planowania produkcji” na adres mailowy: zakupy@2handle.pl

Dziękujemy za zgłoszenia, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą
z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.